Οι εκλογές στον ΠΑ.ΣΥ.ΜΗ.ΤΕ

ΠΑΣΥΜΗΤΕΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Κατά τις αρχαιρεσίες του Συλλόγου μας, με την επωνυμία «ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΤ-Α.Ε.», στις 8 Δεκ 2016 για την εκλογή νέων Οργάνων Διοίκησης (Διοικητικό Συμβούλιο και Ελεγκτική Επιτροπή) και Αντιπροσώπων στην ΠΟΣΠΕΡΤ και στο ΕΚΑ, όπου συμμετείχε ένας συνδυασμός σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

 

Ψήφισαν για Δ.Σ. & Ε.Ε. :     397

Έγκυρα :                                385

Λευκά :                                   9

Άκυρα :                                  3

 

Ψήφισαν για ΠΟΣΠΕΡΤ & ΕΚΑ :    397

Έγκυρα :                                            388

Λευκά                                                 9

Άκυρα :                                              0

 

ΕΛΑΒΑΝ :

 

Ι)         Από «ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ – ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΣΥΜΗΤΕ»

Για το Δ.Σ. & Ε.Ε. :                          Ψηφοδέλτια   385        Έδρες   15 και 3, αντίστοιχα

Για ΠΟΣΠΕΡΤ & ΕΚΑ :                   Ψηφοδέλτια   388       Έδρες    17 και 5, αντίστοιχα

ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ ΚΑΤΑ ΣΕΙΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

Α)      Από «ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ – ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΣΥΜΗΤΕ»

Τακτικοί

1. ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
2. ΚΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3. ΒΩΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4. ΝΤΑΛΑΠΕΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
5. ΒΑΜΒΑΡΕΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
6. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
7. ΑΡΓΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
8. ΚΑΡΕΛΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ – Παραίτηση
9. ΣΥΓΛΕΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
10. ΓΙΓΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ (ΜΑΚΗΣ) – Παραίτηση
11. ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
12. ΣΕΡΓΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
13. ΤΣΙΤΙΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
14. ΦΙΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
15. ΤΑΜΗΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ)
16. ΜΠΕΤΣΗ ΝΑΝΑ
17. ΜΑΤΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

 

Αναπληρωματικοί

18. ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
19. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
20. ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
21. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ
22. ΜΕΙΝΤΑΝΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
23. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
24. ΜΑΡΜΑΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
25. ΤΣΙΑΚΙΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
 
 

 

 

ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ ΚΑΤΑ ΣΕΙΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Α)      Από «ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ – ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΣΥΜΗΤΕ»

Τακτικοί

 

1. ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2. ΜΠΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3. ΚΥΒΕΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

Αναπληρωματικοί

 

4. ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

 

 

EKΛΕΓΟΝΤΑΙ ΚΑΤΑ ΣΕΙΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΣΠΕΡΤ

Α)      Από «ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ – ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΣΥΜΗΤΕ»

Τακτικοί

1. ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
2. ΚΛΑΔΕΥΤΗΡΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
3. ΚΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4. ΒΩΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5. ΝΤΑΛΑΠΕΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
6. ΒΑΜΒΑΡΕΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
7. ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
8. ΦΙΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
9. ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10. ΚΑΡΕΛΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
11. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
12. ΝΤΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
13. ΑΡΓΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
14. ΓΙΓΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ (ΜΑΚΗΣ)
15. ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Παραίτηση
16. ΔΑΝΔΟΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
17. ΤΣΙΑΚΙΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
18. ΣΥΓΛΕΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ – Παραίτηση
19. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

 

Αναπληρωματικοί

20. ΚΟΥΡΟΥΝΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
21. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
22. ΜΑΤΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
23. ΜΑΡΜΑΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
24. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
25. ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
26. ΣΤΡΑΠΑΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
27. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ
28. ΒΛΑΣΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
29. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
30. ΤΑΜΗΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ)
31. ΔΑΤΣΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ ΚΑΤΑ ΣΕΙΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΚΑ

Α)      Από «ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΣΥΜΗΤΕ»

Τακτικοί

1. ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
2. ΝΤΑΛΑΠΕΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
3. ΒΩΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4. ΚΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5. ΒΑΜΒΑΡΕΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

 

Αναπληρωματικοί

6. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
7. ΚΑΡΕΛΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
8. ΣΟΥΜΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
9. ΚΟΥΡΟΥΝΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
10. ΧΟΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ

 

 

Συναδέλφισσες, Συνάδελφοι

Η Κεντρική Εφορευτική Επιτροπή ευχαριστεί τους συναδέλφους – μέλη των Εφορευτικών Επιτροπών για τη συμβολή τους και για τη συνεργασία τους στην ομαλή διενέργεια των αρχαιρεσιών. Ευχαριστούμε επίσης, όλους τους συναδέλφους – μέλη του Συλλόγου μας για τη συμμετοχή τους και εύχεται στα εκλεγμένα μέλη στο Διοικητικό Συμβούλιο και στην Ελεγκτική Επιτροπή και στους αντιπροσώπους στην ΠΟΣΠΕΡΤ και στο ΕΚΑ καλή επιτυχία στο έργο τους.

 

 

 

Με συναδελφικούς χαιρετισμούς,

Η Κεντρική Εφορευτική Επιτροπή

Leave a Reply

%d bloggers like this: